Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.02.2019 12:40
Chiny Assassin’s Creed Chronicles za darmo
2911V

Assassin’s Creed Chronicles: China za darmo

Ubisoft postanowił rozdać Assassin’s Creed Chronicles: China. Grę stworzoną przez Climax Studios możecie pobrać za darmo do połowy przyszłego tygodnia.

W 2015 roku Ubisoft zaproponował graczom serię Assassin’s Creed Chronicles, na którą składają się trzy historie – wydarzenia zaprowadzają graczy do Chin, Rosji oraz Indii. Wszystkie tytuły prezentowały podobną koncepcję i zebrały zbliżone noty (60-70%).

Ubisoft zmienia DLC do Assassin's Creed Odyssey, by nie wymuszać heteroseksualnego romansu

Nie możemy tutaj mówić o najmocniejszych grach w całej serii, ale na pewno warto sprawdzić propozycję przygotowaną przez Climax Studios. Aktualnie możemy pobrać za darmo Assassin’s Creed Chronicles: China – gra jest dostępna do 5 lutego w sklepie Ubisoftu.

Jednocześnie Assassin’s Creed Chronicles: Russia i Assassin’s Creed Chronicles: India są dostępne w promocji i można je wyrwać za 13,60 zł za sztukę. W tym wypadku mówimy oczywiście o ofercie przygotowanej dla graczy na komputerach osobistych.

W swoim czasie Igor miał okazję recenzować wypad do Chin i swój tekst podsumował następującymi słowami:

„Trylogia nosząca podtytuł "Chronicles" może się okazać zarówno geniuszem, jak i ogromną, nijaką klapą. Zagorzali fani marki mogą dać szansę Shao Jun. Reszcie polecam poczekanie na pozostałe dwa odcinki.”

Tagi: assassin’s creed chronicles: china climax studios PC Ubisoft za darmo