Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.01.2019 10:22
Fear the Wolves znamy datę premiery na PC
622V

Fear the Wolves ma datę premiery. Gra wychodzi z Early Access

Twórcy Fear the Wolves w końcu zakończyli główne prace nad grą, więc już na początku przyszłego miesiąca gracze pobiorą wielką aktualizację. Studio w znaczący sposób rozbuduje shooter i w rezultacie tytuł wyjdzie z programu Early Access.

Fear the Wolves wskoczył do Wczesnego Dostępu z wielkimi problemami. Gra nie prezentowała oczekiwanej jakości, gracze wyśmiewali kolejne błędy i męczyli się z optymalizacją, ale autorzy od początku pracowali, by mieć pewność, że tytuł zaoferuje oczekiwaną jakość.

Fear The Wolves z klimatycznym zwiastunem

Najwidoczniej zespół odpowiedzialny za Fear the Wolves nie zmarnował ostatnich miesięcy, ponieważ Focus Home Interactive potwierdziło datę premiery – produkcja wyjdzie z Early Access już 6 lutego. W tym dniu pobierzemy „ogromną aktualizację”, która zaoferuje między innymi system artefaktów.

Nowa mechanika pozwoli przykładowo przywołać wilki – potężne mutanty pomogą w pojedynkach z innymi graczami, ale również ochronią śmiałków podczas starć z bestiami. Autorzy są przekonani, że taka propozycja urozmaici rozgrywkę:

„Nowe przedmioty powinny zapewnić wiele emocji i różnorodności podczas meczów, a także zaoferują nowe strategie pod koniec rozgrywki. Czekanie na ewakuacje w krzakach nie jest już dobrym rozwiązaniem, gdy stado wilków pędzi na Ciebie”

Autorzy postawili zainteresować swoją propozycją szerokie grono odbiorców, więc od 6 do 12 lutego Fear the Wolves będzie dostępne za darmo. W kolejnym kroku autorzy powinni skupić się na stworzeniu edycji na PlayStation 4 i Xboksa One.

Źródło: https://www.pcgamer.com/stalker-inspired-battle-royale-game-fear-the-wolves-set-for-launch-in-february/

Tagi: data premiery Fear the Wolves Focus Home Interactive Vostok Games