Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.01.2019 07:00
Beta The Division 2 Data Zawartość Zwiastun
1960V

Beta The Division 2 w szczegółach. Ubisoft ujawnia datę rozpoczęcia i zawartość

Francuska korporacja przygotowuje graczy na testy The Division 2. Zmagania rozpoczną się już na początku lutego i podczas zabawy sprawdzimy nie tylko fabularne misje, ale otrzymamy również możliwość wypróbowania rozgrywki PvP, czy też PvPvE.

The Division 2 trafi na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste już 15 marca. Ubisoft kolejny raz pozwoli zainteresowanym wypróbować tytuł przed premierą. Na początek poznaliśmy szczegóły prywatnej bety.

The Division 2 zostanie rozświetlone przez CORSAIR. Wielka współpraca z Ubisoftem

Beta rozpocznie się 7 lutego (10:00) i zakończy 11 lutego (10:00), jednak pliki pobierzemy 6 lutego (10:00). Standardowo otrzymamy dostęp do produkcji w wersji na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Firma zaprasza do wypróbowania gry – aktualnie można zarejestrować się na witrynie The Division, jednak deweloperzy nie gwarantują uczestnictwa w zabawie. W prywatnej becie pewną rozgrywkę mają osoby, które zamówią tytuł przed premierą.

Autorzy przygotowali dla graczy sporą zawartość:

  • Dwie misje główne, dostępne w trybie fabularnym, normalnym i trudnym;
  • Pięć misji dodatkowych oraz inne aktywności w otwartym świecie;
  • Niepowtarzalną rozgrywkę PvPvE w jednej z trzech nowych Stref Mroku;
  • Zorganizowaną rozgrywkę PvP w jednym trybie Konflikt - Skirmish.

To nie koniec. Od piątku, 8 lutego (17:00), w The Division 2 zostanie udostępniona zawartość po zakończeniu kampanii w postaci jednej misji trybu Najazd – jest to typowy end-game. Gracze poznają rozgrywkę na maksymalnym, 30. poziomie i odblokują zupełnie nowe specjalizacje - Survivalist, Sharpshooter i Demolitionist.

Będzie to bez wątpienia świetna okazja do wypróbowania gry, która choć pod względem rozgrywki nie zaoferuje wielkiej rewolucji względem poprzedniej odsłony, to autorzy obiecują rozbudowę zabawy i wiele ciekawych misji.

The Division 2 Zawartość Beta

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive