Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.01.2019 10:17
Destiny 2  The Last Word na zwiastunie
1709V

Destiny 2 z nową zawartością. Zwiastun zapowiada powrót The Last Word

Bungie nie przejmuje się problemami Activision. Firma rozwija Destiny 2 i jeszcze dzisiaj gracze pobiorą zupełnie nową zawartość. Twórcy pozwolą zainteresowanym skorzystać z potężnego The Last Word.

Bungie nie pracuje już dla Activision i właśnie z tego powodu korporacja musi zmierzyć się z serią pozwów. Sytuacja oczywiście nie wpłynie na Destiny 2, które jeszcze dzisiaj otrzyma kolejne rozszerzenie.

Activision ma poważne kłopoty przez Bungie. Pozwy zbiorowe mogą zaszkodzić korporacji

The Last Word trafi do Destiny 2. Jest to mocna broń przygotowana z myślą o pojedynkach PvP, która pozwala w ekspresowym tempie ustrzelić nawet kilku przeciwników. Na zwiastunie zapowiadającym giwerę pojawia się nawet pewna ciekawa funkcja – gracz może strzelić w granat i tym samym wyeliminować oponenta.

Broń była dostępna już w pierwszym Destiny i w swoim czasie była jedną z najbardziej wykorzystywanych giwer wśród doświadczonych graczy. Niezbędne jest oczywiście dobre opanowanie zabawki, jednak od pewnego momentu strzelanie The Last Word jest bardzo skuteczne.

The Last Word oczywiście nie wpadnie w łapy wszystkich zainteresowanych, ponieważ zdobycie tego cacka będzie wymagało wykonania wielu wyzwań, ale na pewno znajdą się chętni, którzy po kilku najbliższych dniach zgarną potężny sprzęt.

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2

Nie przegap