Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 28.01.2019 21:46
Anthem. Poprawki i odblokowanie klas w ramach przeprosin
1488V

Anthem. Poprawki i odblokowanie klas w ramach przeprosin

Start dema Anthem przebiegał z dużymi problemami - EA nie doszacowało zainteresowania graczy.

Przez natłok graczy próbujących w jednym momencie pobawić się w VIP-demie serwery gry zaliczyły w pierwszym dniu "zgon".

W związku z tą sytuacją BioWare wystosowało już przeprosiny na swojej oficjalnej stronie oraz zapowiedziało, że zaoferuje gratisowo dodatkową skórkę ("winyl") dla Javelinów.

Okazuje się, że EA i BioWare szykują jeszcze jeden bonus już dla osób, które od 1 lutego rozpoczną zabawę w demie publicznym. BioWare już wczoraj odblokowało wszystkie 4 klasy Javelinów i utrzyma tę sytuację również w otwartym demie. Wcześniej w VIP demie klasy poza Rangerem trzeba było odblokować poprzez postępy w rozgrywce. 

BioWare zapowiedziało też, że w otwartym demie wyeliminowane zostaną błędy z łącznością, z wydajnością klienta i serwerów i z bugami. Studio już teraz ostrzega jednak, że nie zdąży wprowadzić do nadciągającego dema innych poprawek - m.in. dotyczącej fabuły, tracenia XP, framerate'u, stabilności gry czy balansu broni.

Publiczne demo będzie przeprowadzane w dniach 1-3 lutego. Zobaczymy czy serwery EA wytrzymają z pewnością jeszcze znacznie większe zainteresowanie graczy.

Tagi: Anthem BioWare Electronic Arts

Nie przegap