Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.01.2019 14:12
Immortal Legacy z datą premiery, ceną i zwiastunem
1013V

Immortal Legacy zadebiutuje w marcu. Sony nie zapomina o PlayStation VR

Sony niespodziewanie potwierdziło nową produkcję zmierzającą na PlayStation VR. Gra trafiła już na PlayStation Store, a jednocześnie znamy datę premiery, cenę i możemy spojrzeć na zwiastun. Poznajcie wszystkie szczegóły.

Immortal Legacy: The Jade Cipher to mix akcji, przygody i horroru, za który odpowiada studio Viva Games. Deweloperzy nie mają ogromnego doświadczenia w produkcjach dla wirtualnej rzeczywistości, ale pierwszy zwiastun wygląda zachęcająco.

The Last of Us Part 2 jednak w 2019 roku? Gra ma zadebiutować „wkrótce”

Głównym bohaterem gry został Tyre’a, były żołnierz sił specjalnych, który po tajemniczej śmierci swojej matki postanawia wyruszyć na wyspę Yingzhou. Mężczyzna trafia w to miejsce z przyjaciółką swojej matki i wspólnymi siłami próbuje odkryć prawdę niejasnej przyszłości rodzicielki.

„Wyspa jest mocno związana z miejscową legendą, pełna starożytnych ruin i klaustrofobicznych jaskiń kilkukrotnie sprawi, że główny bohater będzie musiał walczyć o życie. Na każdym kroku czai się zło i postaci, które z jednej strony są przerażające, a z drugiej mogą okazać się niezbędne do przetrwania.”

Tytuł ma zaoferować rozwiniętą walkę, ale w Immortal Legacy: The Jade Cipher nie zabraknie zagadek oraz eksploracji. Twórcy pozwolą graczom wykorzystywać kontrolery PlayStation Move, dzięki którym w lepszy sposób skorzystamy z rozbudowanego arsenału.

Sony podkreśla, że gra została przygotowana dla osób, które lubią łamigłówki, ponieważ autorzy zapewnili szereg starożytnych pułapek oraz najróżniejszych zagadek do rozwiązania. Immortal Legacy: The Jade Cipher możecie kojarzyć z nazwy Kill X – producenci po długich dyskusjach i omówieniu opcji alternatywnych zdecydowali się na tytuł, który najlepiej odda klimat historii przedstawionej w grze.

Immortal Legacy: The Jade Cipher kupicie za 84 zł, a premiera odbędzie się 20 marca. Zamawiając propozycję przed premierą zgarniecie:

  • broń SMG z II wojny światowej
  • motyw Immortal Legacy: The Jade Cipher

Tagi: cena data premiery Immortal Legacy Immortal Legacy: The Jade Cipher Kill X Sony Interactive Entertainment Trailer VIVA Games zwiastun