Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.01.2019 19:13
Anthem Serwery z problemami w trakcie dama
1991V

Anthem z ogromnym zainteresowaniem. Serwery nie wytrzymały

BioWare zaprosiło do testowania Anthem pierwszych śmiałków i... Dla niektórych zabrakło miejsca na serwerach. Twórcy starają się ratować sytuację, przepraszają za problemy, ale niektórzy gracze inaczej wyobrażali sobie demo dla VIP-ów.

Od dzisiaj Anthem mogą testować gracze, którzy złożyli zamówienie przedpremierowe na produkcje oraz subskrybenci Origin Access Premier i EA Access. Fani nie mogą liczyć na bezproblemową zabawę, ponieważ twórcy nie spodziewali się tak wielkiego zainteresowania.

Mapa Anthem ułożona przez gracza. Demo dostępne

Serwery Anthem odmówiły posłuszeństwa, ponieważ deweloperzy nie spodziewali się tak wielkiego zainteresowania. Wiadomość o problemach potwierdziło BioWare oraz Electronic Arts –firmy zajmują się wyeliminowaniem niedogodności.

Sytuacja pokazuje jedno: gra BioWare intryguje naprawdę wielu graczy, ponieważ nawet deweloperzy nie spodziewali się takiego oblężenia... A  chętnych będzie wciąż przybywać – w końcu niektórzy nadal siedzą w pracy i dopiero wieczorem wskoczą w potężne javeliny.

Jeśli zalogowaliście się do produkcji – nie wyłączajcie Anthem. Autorzy wciąż pracują nad dostosowaniem serwerów, jednak nadal pojawiają się opinie niezadowolonych graczy, którzy nie mogą sprawdzić nowej propozycji BioWare.

Warto w tym miejscu podkreślić – otwarte testy Anthem startują 1 lutego.

Źródło: Twitter

Tagi: Anthem BioWare Electronic Arts