Paweł Musiolik Paweł Musiolik 24.01.2019 18:53
Anno 1800 Beta
555V

Anno 1800 opóźnione. Ruszyły zapisy do bety

Anno 1800 miało pojawić się pod koniec lutego. Niestety, Ubisoft przesunął premierę na kwiecień. Jednocześnie zapowiedziano zamkniętą betę do której możemy się już zapisać.

Mająca na karku ponad 20 lat seria Anno, dla wielu nosi miano kultowej. Mimo że ostatnie odsłony trochę zjechały z jakością, to nadal marka budzi ciepłe wspomnienia wśród fanów strategii.

Anno 1800. Pierwszy trailer, data premiery i screeny z nowej odsłony słynnej strategicznej serii

Anno 1800, które miało powalczyć o uwagę graczy pod koniec lutego, zostało przesunięte na kwiecień. Ubisoft ustalił nową datę premiery na 16 kwietnia tego roku, dodatkowy czas studio Blue Byte poświęci na dopracowanie gry.

Jeśli jednak nie jesteście w stanie wytrzymać, to możecie zapisać się do zamkniętej bety gry, którą zaplanowano na 31 stycznia - 4 lutego 2019 roku. Rejestracji możecie dokonać na oficjalnej stronie gry.

Anno 1800, jak sam tytuł wskazuje, zabierze nas w sam środek przemysłowej rewolucji, którą będziemy mogli doświadczyć na własnej skórze budując tętniące życiem miasto, dbając o wymianę handlową z innymi.

Nowością w serii jest tryb budowania w oparciu o schematy, dzięki czemu będziemy mogli zaplanować rozbudowę miasta bez stawiania faktycznych budynków. Nowym dodatkiem jest także wzmocnienie atrakcyjności turystycznej miast, które będą przyciągały zwiedzających ludzi.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: anno 1800 blue byte pc Ubisoft wideo