Paweł Musiolik Paweł Musiolik 24.01.2019 17:48
Motorola Razr może wrócić jako składany smartfon
727V

Motorola Razr może wrócić jako składany smartfon

Motorola Razr, jeden z kultowych telefonów ostatnich kilkunastu lat szykuje się do powrotu. Motorola planuje dostosować urządzenie z klapką, do dzisiejszych standardów.

Motorola Razr debiutowała w 2004 roku, momentalnie zwracając na siebie uwagę mainstreamu. Początkowe zainteresowanie eksplodowało, gdy Motorola obniżyła cenę urządzenia. Do tej pory sprzedano 130 milionów urządzeń z tej serii.

Huawei wyprzedziło Apple w sprzedaży smartfonów

Nie powinno nikogo dziwić, że firma postanowiła podjąć kolejną próbę wskrzeszenia tej popularnej marki. Kilka tygodni temu zaczęły krążyć plotki, że urządzenie powróci jako smartfon. Ostatnie informacje wskazują, że będzie to smartfon z wyginającym się ekranem, co będzie nawiązywało do kultowej już klapki.

W urzędzie patentowym pojawiły się rysunki wskazujące na to, że Motorola nad takim urządzeniem pracuje.

Według patentu, nowa Motorola Razr będzie rozmiaru mniejszego tableta, a po złożeniu - dosyć długim urządzeniem, co miałoby przypominać design oryginalnego modelu Razr. Urządzenie ma mieć tak rozłożone kamery, że po zgięciu, z automatu będziemy mieli aparat główny i ten z tyłu.

Zanim patenty (o ile w ogóle) wejdą w życie pewno jeszcze trochę czasu minie. Niemniej - rywalizacja na polu składanych smartfonów zaczyna robić się interesująca.

Źródło obrazka głównego: https://nl.le(...)otorola/

Źródło: https://nl.letsgodigital.org/smartphones/opvouwbare-smartphone-motorola/

Tagi: motorola motorola razr

Nie przegap