Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.01.2019 16:08
Resident Evil 2 live-action zwiastun
1079V

Resident Evil 2 na zwiastunie z aktorami. Capcom inspiruje się pracą George'a A. Romero

Capcom nie marnuje dnia. Firma opublikowała zwiastun Resident Evil 2, w którym występują aktorzy. Gwiazdy nie zgarną Oscarów za swoje role, ale Japończycy nie zwalniają i wciąż podgrzewają atmosferę przed premierą.

Już we wtorek przedstawiliśmy na portalu naszą recenzję Resident Evil 2. Druga opinia pojawi się w najnowszym numerze PSX Extreme, a mamy jeszcze kilka niespodzianek związanych z produkcją Capcomu.

Resident Evil 2 - recenzja gry. Crapy z drogi, bo hit idzie

Capcom chce mieć pewność, że gracze będą przygotowani na Resident Evil 2, a jednocześnie nikt nie zapomni o grze Japończyków. To właśnie z tego powodu możemy spojrzeć na najnowszy zwiastun, na którym dwójka bohaterów napotyka na biegające trupy.

Firma zdecydowała się tym razem postawić na prawdziwych aktorów – trudno tutaj mówić o wybitnej charakteryzacji, ale na pewno jest to ciekawa próba przypomnienia światu, że już wkrótce rozpoczniemy wielką przygodę.

Sporą ciekawostką jest jednak inspiracja – w 1998 roku George A. Romero miał okazję stworzyć zwiastun do Resident Evil 2 i Capcom postanowił przygotować swoją wersję materiału inspirując się właśnie pracą legendarnego twórcy „Świtu żywych trupów”.

Poniżej zobaczycie nową i starą wersję.

Tagi: Capcom live-action Resident Evil 2 (2019) trailer zwiastun