Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.01.2019 21:30
Inside Xbox może odbyć się w lutym
1140V

Inside Xbox ma powrócić na początku lutego. Dwie gry z wielką prezentacją

Microsoft powinien w przeciągu najbliższych dni zapowiedzieć kolejną edycję Inside Xbox. Na imprezie otrzymamy pełny wgląd w dwie produkcje, ale gracze wierzą w kilka mocnych zapowiedzi. Szykuje się ciekawa impreza.

Premierowy, tegoroczny odcinek Inside Xbox ma odbyć się 5 lutego. Taką wiadomością podzielił się Klobrille, czyli informator, który chętnie przedstawia zakulisowe wiadomości dotyczące amerykańskiej korporacji.

Xbox Anaconda ma oferować ray tracing. Specyfikacja konsoli podana przez informatorów

Specjalista podzielił się w zasadzie prostą grafiką, która wyraża „więcej niż 1000 słów”. Na Inside Xbox otrzymamy konkretne informacje dotyczące Sea of Thieves oraz Crackdown 3. W tym pierwszym przypadku możemy oczekiwać szczegółów trybu PVP (w końcu premiera ma odbyć się na początku 2019 roku), a w drugim dogłębnej prezentacji gry zmierzającej na Xboksa One i komputery osobiste.

Szczególnie ciekawy może okazać się pokaz Crackdown 3 – gra będzie dostępna już 15 lutego, więc będzie to dosłownie ostatnia okazja do przedstawiania fabuły, trybów sieciowych, czy też po prostu przekonania graczy, że warto zainteresować się tytułem.

Fani marki Xbox mają również nadzieję, że pierwszy Inside Xbox w 2019 roku będzie szczególny. Od kilku miesięcy krążą plotki dotyczące przejęcia przez Microsoft nowych zespołów, więc niektórzy mają nadzieję, że już wkrótce poznamy studia, które będą rozwijać gry dla Spencera.

Inside Xbox Luty 2019

Źródło: Twitter

Tagi: Crackdown 3 inside xbox Microsoft pc Sea of Thieves xbox one