Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.01.2019 14:37
Deadpool 3 może zaoferować nowy kierunek
1650V

Deadpool 3 może powstać. Ryan Reynold chce rewolucji

Ryan Reynold w ostatnich dniach coraz częściej wypowiada się o przyszłości Deadpoola. Znany aktor chętnie ponownie wskoczyłby w obcisły, czerwony strój, ale jednocześnie uważa, że w tej serii potrzebny jest odpowiedni wstrząs.

Deadpool” z 2016 roku kosztował zaledwie 58 mln dolarów, ale film zarobił ponad 783 mln dolarów, a jego kontynuacja z 2018 roku kosztowała już 110 mln dolarów – opowieść wygenerowała ponad 743 mln dolarów. Od dłuższego czasu pojawiają się plotki dotyczące „Deadpool 3”, ale wciąż brakuje oficjalnej informacji od wytwórni.

Gambit i Doctor Doom anulowane. X-Force może trafić do kosza

W sprawie trzeciej części postanowił kolejny raz wypowiedzieć się Ryan Reynolds, który uważa, że film powinien podążyć w zupełnie nowym kierunku. Aktor jest przekonany, że najwyższy czas na zaprezentowanie czegoś nowego.

Zdaniem Reynoldsa bardzo często jesteśmy świadkami problemów związanych z brakiem świeżości – jego zdaniem serie potrzebują właśnie konkretnego odświeżenia, restartów, czy też zmiany bohaterów, a te nadchodzą o „jakieś cztery filmy za późno”.

Z „Deadpoolem 3” nie będzie podobno takiego problemu. Mężczyzna zdradził, że już powstaje scenariusz do nowej produkcji, ale na większe konkrety musimy niestety wciąż zaczekać. Reynolds chciałby zobaczyć Deadpoola w zespole – najlepszym wyborem jest oczywiście X-Force, jednak według ostatnich plotek ten film mógł trafić do kosza.

Źródło: https://www.complex.com/pop-culture/2019/01/ryan-reynolds-deadpool-three-direction

Tagi: deadpool deadpool 3 ryan reynolds

Nie przegap