Paweł Musiolik Paweł Musiolik 23.01.2019 10:30
Fallout 76 jako gra F2P? Bethesda zaprzecza
1272V

Fallout 76 jako gra F2P? Bethesda zaprzecza

Fallout 76 jako gra F2P? Kilka dni temu pojawiła się takowa plotka. Bethesda szybko jednak zareagowała i zdementowała nieprawdziwe informacje.

Kolejne kontrowersje związane z Fallout 76, które podpalała często sama Bethesda, doprowadziły do takiego klimatu, że nawet najdziwniejsza plotka przyciąga zainteresowanie. Tak było z informacją, że gra zostanie wycofana ze sklepów i przejdzie na model F2P.

Gracze odkryli w Fallout 76 pokój deweloperski. Bethesda banuje każdego, kto tam wejdzie

Pierwsze takie głosy pojawiły się kilka dni temu. Nieznany nikomu jutuber, powołując się na anonimowych pracowników australijskiej sieci sklepów EB Games podał informację, że gra zostaje wycofana ze sklepów i rychło przejdzie na model F2P.

To oczywiście trafiło na podatny grunt i gracze, którzy kupili Fallouta 76, zaczęli masowo wyrażać swoje zainteresowanie, żądając zwrotu pieniędzy, gdyby do takowego ruchu doszło. Bethesda postanowiła plotkę zdementować.

Podobnie EB Games, które zaznaczyło, że o wycofywaniu gier ze sklepów mowy nie ma.

Czy Fallout 76 w modelu F2P cieszyłby się większym zainteresowaniem? Pewno tak. Większość ludzi widząc, że coś jest za darmo, rzuca się na to niezależnie od jakości produktu.

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Fallout 76 PC playstation 4 xbox One