Paweł Musiolik Paweł Musiolik 22.01.2019 18:44
Pillars of Eternity 2: Deadfire otrzyma turową walkę
620V

Pillars of Eternity 2: Deadfire otrzyma turową walkę

Pillars of Eternity 2: Deadfire jest jedną z najlepiej ocenianych gier zeszłego roku. Niestety, nie miało to przełożenia na sprzedać, która jest katastrofalna. Deweloperzy się jednak nie poddali i przygotowali coś ekstra.

Po debiucie na PC-tach w maju, Pillars of Eternity 2: Deadfire momentalnie wzbiło się na szczyty najlepiej ocenianych gier w gatunku RPG i w 2018 roku. Niestety, za tym nie poszła sprzedaż.

The Outer Worlds to nowa gra Obsidian Entertainment!

Co prawda w przygotowaniu są konsolowe porty, ale nikt raczej nie spodziewa się, że Pillars of Eternity 2: Deadfire stanie się nagle hitem sprzedażowym. Jednak ekipa Obisdianu się nie zraża i kontynuuje wspieranie swojej gry.

Dzisiaj zapowiedziano aktualizację, która doda do gry turowy system walki, mocno przypominający ten z Divinity: Original Sin 2. Jednocześnie stary system, w którym walczymy z aktywną pauzą, pozostanie i będziemy mogli się między nimi przełączać w dowolnym momencie.

Co ciekawe, turowy system walki preferowany jest przez pracującego nad grą Josha Sawyera, który chętnie widziałby go od początku, ale fani na Kickstarterze wsparli projekt z aktywną pauzą, więc i takowa musiała się pojawić w dniu premiery.

Źródło: https://www.pcgamesn.com/pillars-of-eternity-2/pillars-of-eternity-2-turn-based

Tagi: Obsidian Entertainment PC Pillars of Eternity 2: Deadfire Versus Evil

Nie przegap