Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.01.2019 15:35
Zapowiedziano Nintendo Indie Highlights poznamy gry na Nintendo Switch
661V

Nintendo Indie Highlights zapowiedziane. Japończycy pokażą gry na 2019 rok

Nintendo już jutro zaprezentuje zestaw ciekawych produkcji zmierzających w 2019 roku na Nintendo Switcha. Firma na dobry początek skupi się na tytułach niezależnych, ale możemy mieć nadzieję, że to wyłącznie przygotowanie do znacznie większej i dla wielu ważniejszej prezentacji.

Japończycy przyzwyczaili graczy do bardzo ciekawej formy komunikacji – Nintendo na początku roku przedstawia zestaw produkcji, które w kolejnych miesiącach będą debiutować na Nintendo Switchu. Firma oczywiście nie zapomina o niespodziankach, ale nawet w tej sytuacji zainteresowani wiedzą, na jakie perełki mogą się przygotować.

Prezes Nintendo porusza temat Labo, e-sportu, 3DS-a itd.

Nintendo Indie Highlights odbędzie się już jutro. Impreza rozpocznie się o godzinie 15:00 i pewnie będzie trwała przynajmniej 30 minut – możemy tutaj oczywiście liczyć na dynamiczne przedstawienie informacji, które znamy z między innymi Nintendo Directów.

Nintendo pokażą gry od niezależnych deweloperów – Japończycy już w poprzednich latach pokazywali, że bardzo chętnie wspierają scenę indie i jak widać w 2019 roku możemy liczyć na bardzo podobną sytuację.

To jednak dopiero początek – od kilku tygodni czekamy na konkrety dotyczące dużych tytułów AAA zmierzających na Nintendo Switch w kolejnych miesiącach i dodatkowa impreza powinna odbyć się w przeciągu następnych dni.

Źródło: Twitter

Tagi: indie indie games Nintendo nintendo switch

Nie przegap