Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.01.2019 17:28
Resident Evil 2 jakie DLC
2535V

Resident Evil 2 może otrzymać DLC. Twórcy nie zapomnieli o Easter Eggach

Fani gier przesiąkniętych grozą wyczekują na premierę Resident Evil 2. Tytuł trafi na półki sklepowe już pod koniec tygodnia, więc deweloperzy chętnie wspominają o dalszych planach dotyczących produkcji. Gra może otrzymać dodatki.

Jedną z najważniejszych, styczniowych premier jest bez wątpienia Resident Evil 2. Gra zmierza na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste – premiera horroru odbędzie się już w najbliższy piątek.

Największe sekrety oryginalnego Resident Evil 2 i portów

W sprawie dalszych planów dotyczących Resident Evil 2 wypowiedzieli się reżyser oraz producent gry. Kazunori Kadoi i Yoshiaki Hirabayashi podkreślili, że aktualnie trwają rozmowy dotyczące potencjalnych dodatków, które mogą rozbudować podstawowe doświadczenie z tej przerażającej opowieści.

Trudno nie odnieść wrażenia, że takie słowa nie pojawiają się bez przyczyny – w sumie Capcom już wcześniej pokazał, że bez najmniejszego problemu może ubrać bohaterów w nowe ciuszki lub narzucić na ekran specjalny filtr, więc pojawienie się podobnych dodatków to pewnie wyłącznie kwestia czasu.

Twórcy jednocześnie potwierdzili, że Resident Evil 2 będzie posiadał liczne Easter Eggi, które będą nawiązywać do poprzednich odsłon – autorzy nie ograniczają się wyłącznie do klasyki, ponieważ w grze pojawią się nawiązania nawet do Resident Evil 7.

Źródło: https://wccftech.com/resident-evil-2-producers-dlc-evaluated/

Tagi: Capcom dlc plany dlc Resident Evil 2 (2019)