Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.01.2019 15:14
Dragon Ball ProjectZ Pierwsza informacja Nowy Świat
3564V

Dragon Ball ProjectZ zaprowadzi graczy do nowego świata. Pierwsza informacja o action RPG

Już w tym tygodniu zapoznamy się z pełną prezentacją nowej produkcji z uniwersum Dragon Ball. Twórcy opublikowali znaczące zdjęcie oraz zapowiedzieli wyprawę do nowego świata.

W dniach 26-27 stycznia miłośnicy marki Dragon Ball będą wyłapywać wszystkie informacje dotyczące wciąż tajemniczego Dragon Ball ProjectZ. Nowa produkcja to RPG akcji, na który wielu graczy czeka zdecydowanie za długo.

Zapowiedziano Dragon Ball ProjectZ. Nadciąga RPG akcji

Oficjalny kanał gier Dragon Ball opublikował poniższą wiadomość – twórcy wspominają, że w weekend odbędzie się prezentacja nowej gry, a jednocześnie firma potwierdziła sporą ciekawostkę. Tytuł „przedstawi nigdy wcześniej nie zaprezentowany, nostalgiczny i nowy świat Dragon Ball”.

Możemy w tej sytuacji oczekiwać, że autorzy nie zdecydowali się rozwijać wcześniej przedstawionej graczom marki, a po prostu zagramy w zupełnie nową produkcję... A ponadto zwiedzimy zupełnie nową planetę? Choć nie możemy zapomnieć, że tytuł będzie częścią Dragon Ball Z.

Na dodatkowe szczegóły musimy jeszcze zaczekać – standardowo wszystkie informacje dotyczące produkcji znajdziecie na naszym portalu.

Tagi: Bandai Namco dragon ball Dragon Ball ProjectZ