Paweł Musiolik Paweł Musiolik 21.01.2019 15:58
system shock remake shodan
788V

Remake System Shocka na nowym wideo

Remake System Shock wraca na właściwe tory. Po miesiącach problemów, ekipa Nightdive postanowiła pokazać nam najnowsze wideo z gry.

Gdy zapowiadano remake System Shocka, fani tego kultowego hitu lat 90. skakali pod sufit z radości. Ekipa Nightdive zapowiadała wierność z oryginałem i podejście z najwyższym szacunkiem do materiału źródłowego.

System Shock. Nowe wideo pokazuje grę w fazie alpha

Niestety, szybko wyszły na jaw problemy z produkcją gry. Wydawało się przez moment, że całość pójdzie do kosza i kolejny raz wspierający jakiś projekt na Kickstarterze ludzie zostaną na lodzie. Na szczęście, tak się nie stało.

Deweloper poradził sobie z problemami i wrócił do normalnych prac na grą. By uspokoić wspierających, udostępniono nowe nagranie wideo. Materiał pochodzi z wersji alpha gry, więc do ukończenia mu daleko. Jego celem jest pokazać nam jak ostatecznie prezentować będzie się styl graficzny.

Całość trzyma klimat i jeśli deweloper po drodze nie zepsuje rozgrywki, powinniśmy dostać kultowy tytuł w nowych szatach. A tym samym kandydata do topki roku.

Tagi: Night Dive Studios pc System Shock (2018) wideo xbox one