Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.01.2019 12:19
Assassin’s Creed 3 Remastered wyciekła data premiery
4664V

Assassin's Creed 3 Remastered ma zadebiutować w marcu. W zestawie Assassin's Creed 3: Liberation

Ubisoft wciąż nie potwierdził ostatecznych informacji dotyczących wydania Assassin's Creed 3 Remastered, jednak zdaniem francuskiego Micromania produkcja trafi do zainteresowanych graczy już pod koniec marca. Poznaliśmy nawet cenę odpicowanej gry.

Już w ubiegłym roku Ubisoft potwierdził przygotowanie Assassin's Creed 3 Remastered w wersji na PlayStation 4 i Xboksa One. Gra będzie częścią Przepustki Sezonowej do Assassin's Creed Odyssey, ale mieliśmy pewność, że historię kupimy również w normalnej dystrybucji.

Ubisoft przeprasza za wymuszenie heteroseksualnego romansu w DLC do Assassin’s Creed Odyssey

Według francuskiego Micromania, Assassin's Creed 3 Remastered zadebiutuje na rynku 29 marca. Jeden z pracowników potwierdził, że nie jest to placeholder, a jednocześnie propozycja będzie dostępna w pudełku.

W zestawie z Assassin's Creed 3 Remastered otrzymamy również Assassin’s Creed Liberation Remastered oraz wcześniej wydane dodatki:

  • Misje Benedicta Arnolda: Seria czterech wspomnień opowiadających o tym, jak Asasyn Connor starał się zdemaskować plan Benedicta Arnolda przekazania kontroli nad West Point armii brytyjskiej.
  • Pakiet Ukryte Sekrety: 3 misje zapewniające dodatkową godzinę rozgrywki, które zabiorą gracza na wyprawę do ruin Majów i w rejs po pełnym morzu. Każda ukończona misja nagradzana jest nowym uzbrojeniem w grze! Gracze otrzymają też dwie skórki dla trybu jednoosobowego, w tym oryginalny mundur kapitana Aquili oraz tradycyjny strój Asasyna z kolonii
  • Tyrania Króla Waszyngtona (wszystkie części: Hańba, Zdrada, Zbawienie): Trzyczęściowa opowieść przedstawiająca alternatywny scenariusz, w którym George Waszyngton, obłąkany żądzą nieograniczonej władzy, porzuca stanowisko prezydenta, by stać się królem-tyranem. W tym alternatywnym świecie, Connor występuje jako Ratonhnhakéton. Ponieważ nigdy nie został Asasynem, musi stawić czoła nowym wyzwaniom, posiąść umiejętności, które pozwolą mu obalić obłąkanego Waszyngtona i raz na zawsze odzyskać wolność dla jego ojczyzny.
  • Assassin’s Creed Liberation Remastered (pełna gra): Assassin’s Creed Liberation Remastered opowiada o niezapomnianej przygodzie, która zabierze Aveline z zatłoczonych ulic Nowego Orleanu, przez mokradła pełne upiorów voodoo, aż do pradawnych ruin Majów. Ta gra również obsługuje tryb 4K na konsolach Xbox One X i PS4 Pro oraz rozdzielczość 1080 na konsolach Xbox One i PS4 wraz z poprawionym oświetleniem i efektami graficznymi.

Pakiet został wyceniony przez firmę na 39,99 euro, czyli zainteresowani muszą przygotować około 170 zł... Jest to w zasadzie bardzo dobra cena, która może zachęcić wielu graczy do ponownego zapoznania się z Assassin's Creed 3 oraz Assassin's Creed Liberation.

Warto podkreślić, że Micromania po nagłośnieniu sprawy przez media, zdecydowało się usunąć produkt ze swojego katalogu, więc możemy podejrzewać, że pracownicy sklepu za wcześnie zaktualizowali witrynę.

Tagi: assassin's creed III Ubisoft Ubisoft Montreal

Nie przegap