Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.01.2019 10:48
D.I.C.E. Summit 2019 prelegenci
730V

Shawn Layden otworzy D.I.C.E. Summit 2019. Na scenie Microsoft, Insomniac i ESA

Organizatorzy tegorocznego D.I.C.E. Summit potwierdzili pięć nazwisk, których wystąpienia zobaczymy podczas nadciągającego show. Wydarzenie otworzy Shawn Layden, prezes Sony Interactive Entertainment Worldwide Studios.

Akademia Sztuk Interaktywnych i Nauki potwierdziła szczegóły dotyczące D.I.C.E. Summit 2019. Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-13 lutego i będzie to bardzo ciekawa impreza dla wszystkich osób związanych z branżą gier.

Gry na PlayStation 4 za mniej niż 84 złote. Nowa promocja na PlayStation Store

Ubiegłoroczne show otworzył Phil Spencer, a tym razem cały świat będzie słuchał Shawna Laydena. Prezes Sony Interactive Entertainment Worldwide Studios – otworzy konferencję i będzie miał okazję przedstawić swoją wizję na temat naszej branży.

Organizatorzy zapewnili tym razem naprawdę interesujących prelegentów, ponieważ w Las Vegas usłyszymy również Sarę Bond z Microsoftu, która kieruje zespołem do spraw biznesu w dziedzinie gier, a jednym z jej zadań jest szukanie partnerów dla amerykańskiej korporacji.

Interesującymi spostrzeżeniami może również podzielić się Stanley Pierre-Louis – jest to prezes i dyrektor generalny Entertainment Software Association, czyli stowarzyszenia z branży gier, które jest organizatorem E3. Pierre-Louis przedstawi swoje stanowisko dotyczące działań Światowej Organizacji Zdrowia, która jak wiadomo dostrzega zagrożenie związane z uzależnieniem od gier.

Na wystąpieniu zobaczymy również przedstawicieli Insomniac Games – Bryan Intihar (dyrektor kreatywny) dołączy do Teda Price'a (dyrektor generalny studia) i ich rozmowa skupi się na temacie ostatniego Spider-Mana. Ponadto, na show usłyszymy – Grega Broadmore'a, Amy Henning, Yvesa Jacquiera i Tima Schafera.

Źródło: https://www.dicesummit.org/news/dice2019_shawn_layden_keynote.asp

Tagi: d.i.c.e. summit sara bond shawn layden Stanley Pierre-Louis