Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.01.2019 00:35
Dragon Ball FighterZ Potrzebna Pomoc Ankieta
1103V

Dragon Ball FighterZ potrzebuje naszej pomocy. Twórcy zapraszają na ankietę

Dragon Ball FighterZ to wielki hit, który już wkrótce zostanie rozbudowany. Twórcy chcą mieć pewność, że w odpowiedni sposób zadbają o produkcję, więc zapraszają zainteresowanych na ankietę. Pomóżcie stworzyć jeszcze lepszą bijatykę.

Dragon Ball FighterZ trafił na rynek w styczniu ubiegłego roku. Gra została doceniona na wszystkich platformach i zgarnęła oceny na poziomie 85-88%. To zdecydowanie jedna z najlepszych produkcji z tego uniwersum ostatnich lat.

Zapowiedziano Dragon Ball ProjectZ. Nadciąga RPG akcji

Arc System Works i Bandai Namco chcą mieć pewność, że w odpowiedni sposób zadbają o bijatykę, więc z tego powodu przygotowano specjalną ankietę. Twórcy proszą graczy o poświęcenie kilku minut i odpowiedzenie na proste pytania.

Deweloperzy pytają o wersję na Nintendo Switch – ulubione elementy, wykorzystanie elementów konsoli, czy też sam gameplay. Ankieta jest skierowana również na nasz rynek, więc serdecznie zapraszam fanów produkcji oraz całej serii do udzielenia kilku odpowiedzi.

Pamiętajcie – jeszcze w tym miesiącu poznamy nowych wojowników z Dragon Ball FighterZ oraz poznamy zupełnie nową grę z serii Dragon Ball. Autorzy tym razem postawili na RPG-akcji, ale możemy mieć pewność, że nie zapomną o tej bijatyce.

Zainteresowanych odsyłam na tę stronę.

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ

Nie przegap