Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.01.2019 19:42
Prezentacja Mortal Kombat 11. Oglądajcie z nami pokaz gry
2369V

Prezentacja Mortal Kombat 11. Oglądajcie z nami pokaz gry

NetherRealm Studios już dzisiaj zaprezentuje Mortal Kombat 11. Firma pokaże gameplay, nowe postacie, a nawet opowie o fabularnych aspektach nadciągającej bijatyki. Jesteście na to gotowi? Get Over Here!

O powstaniu Mortal Kombat 11 wiemy od ubiegłego roku. Oficjalnie gra została zapowiedziana na The Game Awards, jednak już wcześniej pojawiły się jednoznaczne przecieki, które pozwoliły graczom szykować się na kolejną produkcję ze Scorpionem w roli głównej.

Mortal Kombat 11 może nie zadebiutować na Nintendo Switch w terminie. Zmiany w Mortal Kombat Mobile

O godzinie 20:00 czasu polskiego rozpocznie się wielka prezentacja Mortal Kombat 11. Wydarzenie będzie interesujące, ponieważ studio pozwoli nam spojrzeć na czysty gameplay – firma zdecydowała się na jednoczesną imprezę w Stanach Zjednoczonych oraz Londynie.

Wydarzenie poprowadzi Ed Boon – ojciec serii przez godzinę będzie opowiadał o nowym tytule, ale już o 21:00 rozpocznie się post-show, na którym zobaczymy jak profesjonalni gracze sprawdzają bijatykę. Na imprezie nie zabraknie również celebrytów, którzy sprawdzą pozycję NetherRealm Studios. Jednym z gości wydarzenia będzie Maul Cosplay, który przygotował na tę okazję specjalny strój Scorpiona – jak wiadomo postać trafi ponownie na okładkę.

Na pokazie nie zabraknie konkretnej rozgrywki, prezentacji postaci, a nawet pierwszych szczegółów fabuły. Na show zobaczymy także system personalizacji wojowników – autorzy pozwolą nam dowolnie przebrać herosów.

Co ciekawe, Ronda Rousey potwierdziła przybycie przybycie na imprezę – według ubiegłorocznych plotek zawodniczka miała pomóc w stworzeniu nowych ruchów dla Sonyi Blade.

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.

Nie przegap