Paweł Musiolik Paweł Musiolik 17.01.2019 11:53
W Persona Q2: New Cinema Labyrinth zagramy po angielsku
581V

W Persona Q2: New Cinema Labyrinth zagramy po angielsku

Persona Q2: New Cinema Labyrinth opuści wkrótce granice Japonii. Kontynuacja dungeon crawlera od Atlusa została sklasyfikowana w Australii.

Persona Q2: New Cinema Labyrinth będzie jedną z ostatnich, dużych gier na Nintendo 3DS-a. Atlus przygotował kontynuację swojego dungeon crawlera z postaciami - tym razem - z Persony 3, Persony 4 oraz Persony 5.

Kirby's Extra Epic Yarn trafi na Nintendo 3DS już w marcu

Tytuł zadebiutował w Japonii pod koniec listopada i sprzedał się umiarkowanie dobrze, co pokazuje raczej, że starszy handheld Nintendo nie budzi już takiego zainteresowania jak rok temu. Atlus zaryzykuje więc wydanie gry po angielsku, by odbić sobie na sprzedaży.

Australijska organizacja zajmująca się klasyfikacją gier, zamieściła w swojej bazie wpis poświęcony Persona Q2: New Cinema Labyrinth, co wskazuje na rychłą zapowiedź wydania gry w Europie i na rynkach regionu PAL.

Persona Q2: New Cinema Labyrinth australian clasification

Być może stanie się to podczas Nintendo Direct o którym plotkuje się od kilkunastu dni, a który miałby odbyć się jeszcze w tym miesiącu, by pokazać w co zagrają posiadacze Switcha i 3DS-a w tym roku.

Tagi: Atlus nintendo 3ds Persona Q2: New Cinema Labyrinth wideo

Nie przegap