Paweł Musiolik Paweł Musiolik 15.01.2019 15:23
Drugi sezon Dragon Ball FighterZ zobaczymy po finałach FighterZ World Tour
815V

Drugi sezon Dragon Ball FighterZ zobaczymy po finałach FighterZ World Tour

Drugi sezon Dragon Ball FighterZ jest przez grających w produkcję Arc System Works wyczekiwany wyjątkowo mocno. Niestety, Bandai Namco na ostatnim streamie na ten temat zbyt dużo nie powiedziało.

Wczorajsza transmisja w trakcie której mieliśmy poznać nowości, które trafią do Dragon Ball FighterZ była lekkim zawodem. Chwilę poopowiadano o grze, ale konkretów nie dostaliśmy żadnych. Jednak na szczęście nie był to czas kompletnie stracony.

Super Dragon Ball Heroes: World Mission trafia do Europy. Data premiery, zwiastun i szczegóły

Gdy już wszyscy tracili nadzieję na nowości, odpowiedzialni za ten projekt deweloperzy zdradzili, że stosownych informacji powinniśmy spodziewać się w trakcie finałów Dragon Ball FighterZ World Tour, które odbywać będą się w dniach 26-27 stycznia.

Do tej pory, w ramach pierwszego sezonu zawartości, Dragon Ball FighterZ otrzymało osiem postaci w formie DLC. W drugim sezonie powinno być identycznie i wojownicy pojawią się w parach.

Jakiś czas temu pojawił się rzekomy wyciek nowej zawartości, który mówił, że dostać mamy następujące postacie:

  • Tapion i Gogeta
  • Muten Roshi i Videl + Great Saiyaman
  • Raditz i Zarbon
  • Cabba i Kale + Caulifla

Listę do oceny pozostawiamy wam. Niektórzy będą jednak zawiedzeni gdy się pojawi, bo gdy przyłoży się ucho do miejsc, gdzie siedzi społeczność gry, pojawiają się prośby m.in. o obecność Goku SSJ4 czy Kid Goku. Z drugiej strony - byłoby chyba za dużo tej postaci w grze.

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ nintendo swtich PC playstation 4 xbox one

Nie przegap