Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2019 13:51
PUBG Vikendi PS4 XOne
551V

PUBG otrzyma wkrótce nową mapę. Konsolowcy sprawdzą Vikendi

Twórcy PlayerUnknown's Battlegrounds potwierdzili ostateczne informacje dotyczące udostępnienia kolejnej mapy. Gracze na PlayStation 4 i Xboksach One już wkrótce sprawdzą zimową lokację.

Brendan Greene wciąż rozwija PUBG-a. Deweloper w ostatnich tygodniach nie może rywalizować z Fortnite, ale jego produkcja systematycznie odzyskuje popularność, więc jego zespół chętnie przygotowuje nową zawartość.

PUBG zaliczył dobry start na PlayStation Store, ale nie pobił lidera

W ubiegłym roku firma przedstawiła Vikendi – jest to czwarta lokacja przygotowana do PUBG-a, która jest jednocześnie pierwszą mapą oferującą rozgrywkę w zimie. Miejscówka to w zasadzie mała wyspa (6x6), która charakteryzuje się gęstym lasem oraz licznymi budynkami. Autorzy potwierdzili, że kiedyś było to wyjątkowo dobre miejsce dla turystów.

Vikendi trafi na PlayStation 4 i Xboksa One już 22 stycznia – aktualnie lokację można sprawdzać na serwerach PTS. Teren zebrał już sporo pozytywnych opinii od graczy na komputerach osobistych, którzy doceniają nową scenerię.

W niedalekiej przyszłości Bluehole powinno przedstawić plany na 2019 rok. Firma wciąż pracuje nad poprawieniem gry w wielu wersjach, jednak możemy mieć pewność, że studio posiada również zespół odpowiedzialny za rozbudowę PUBG-a.

Tagi: Bluehole Studios PlayerUnknown's Battlegrounds