Paweł Musiolik Paweł Musiolik 15.01.2019 09:00
Just Dance otrzyma własny film
314V

Just Dance otrzyma własny film

Just Dance doczeka się ekranizacji. Tak, tytuł imprezowy w którym tańczymy, wyląduje w kinach.

Ubisoft już jakiś czas temu zapowiadał, że chce przenosić swoje marki growe do kina. Doczekaliśmy się już filmowego Assassin's Creed, w produkcji jest The Division, a o kolejnych markach mówi się co jakiś czas.

Assassin's Creed: Odyssey otrzyma w styczniu płatną i darmową zawartość. Twórcy pokazują nowości

Nikt jednak nie spodziewał się, że kolejną zapowiedzią będzie przeniesienie do kin Just Dance. Film wyprodukuje Ubisoft wraz z Olive Bridge Entertainment. Reżyseria ma przypaść Willowi Gluckowi, który nakręcił m.in. To tylko seks, Annie czy Piotruś Królik. Ze strony Ubisoftu, rola producentów przypadnie duetowi Jason Altman i Margaret Boykin.

Z umowy zadowolone jest Sony Music. Repertuar Just Dance to wielu artystów, należących do właśnie tej wytwórni muzycznej. Mowa tutaj o takich gwiazdach jak Shakira, Pharrell Williams, Alicia Keys, Camila Cabello, The Chainsmokers, Jennifer Lopez, P!nk czy Calvin Harris.

Ostatnia odsłona growej serii zadebiutowała jesienią zeszłego roku i w Polsce oferuje m.in. discopolowy hit Sławomira - Miłość w Zakopanem.

 

Źródło: https://deadline.com/2019/01/just-dance-videogame-movie-sony-screen-gems-ubisoft-shakira-pharrell-williams-camila-cabello-jennifer-lopez-1202534677/

Tagi: film just dance sony music Ubisoft

Nie przegap