Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2019 14:48
Ace Combat 7 na premierowym zwiastunie. Ostrzeżenie przed spoilerami
870V

Ace Combat 7 na premierowym zwiastunie. Ostrzeżenie przed spoilerami

Project Aces zadbało o kolejną, dobrą prezentację Ace Combat 7. Firma zaprasza na premierowy zwiastun, który podgrzewa atmosferę przed debiutem i pokazuje efektowną akcję.

Bardzo długo czekaliśmy na powrót serii Ace Combat. Prace nad tytułem rozpoczęły się już w 2014 roku, ale pierwszy raz o produkcji usłyszeliśmy po kilkunastu miesiącach. Gra miała pierwotnie trafić na rynek w ubiegłym roku, ale wydawca opóźnił premierę i potwierdził przygotowanie edycji na Xboksa One oraz komputery osobiste.

Ace Combat 7 z Battle Royale i Team Deathmatch. Zwiastun pokazuje tryby

Dzisiaj możemy spojrzeć na premierowy zwiastun – w Ace Combat 7 nie zabraknie pięknych odrzutowców, a podczas rozgrywki otrzymamy dostęp do przeróżnych maszyn. Twórcy ponownie stawiają na zręcznościowy model lotu, ponieważ najważniejszym elementem gry jest przyjemne pokonywanie przestworzy i eliminowanie przeciwników za pomocą rozbudowanego arsenału.

Gra trafiła już do pierwszych graczy, a w Sieci pojawiło się nawet ostrzeżenie przed spoilerami. Japończycy w tym wypadku przygotowali podobno mocną historię, której zakończenie może zaskoczyć, więc sympatycy serii powinni rozważnie odwiedzać niektóre niektóre witryny.

Warto oczywiście pamiętać, że w Ace Combat 7 pojawi się również pełnoprawny tryb sieciowy, a autorzy znaleźli nawet czas na stworzenie własnej wersji zmagań Battle Royale. Wkrótce przeczytacie na portalu naszą recenzję gry.

Tagi: Ace Combat 7: Skies Unknown Bandai Namco Project Aces trailer zwiastun