Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2019 14:15
The Grand Tour Game Gameplay Amazon
1707V

Początek The Grand Tour Game ukończycie w 20 minut. Gameplay pokazuje grę podzieloną na sezony

Amazon nie zapewni nam hitu AAA pokroju Forzy Motorsport. The Grand Tour Game nie wygląda najlepiej, a w dodatku początek gry można ukończyć w 20 minut... Gracze muszą teraz czekać na kolejne epizody.

Amazon oficjalnie pracuje nad kilkoma grami, jednak przynajmniej aktualnie nie możemy liczyć na wysokobudżetowe produkcje, które będą mogły walczyć o miano liderów w swoich gatunkach. The Grand Tour Game jest tego najlepszym przykładem.

The Grand Tour Game może okazać się crapem. Cena gry znacząco spadła

Twórcy długo bronili się z prezentacją rozgrywki z The Grand Tour Game, ale gameplay nie jest w tym wypadku największym problemem. Tytuł jest w zasadzie wizytówką programu The Grand Tour.

Tytuł został podzielony na sezony – ukończenie pierwszego zajmuje około godzinę, ale w tym czasie przez 40 minut oglądacie kolejne wycinki z programu... W międzyczasie pojawia się możliwość rozgrywki, ale pierwszy sezon ukończycie w dosłownie 19 minut i 42 sekundy.

Gra nie posiada też specjalnie wielu samochodów, jednak deweloperzy zamierzają udostępniać kolejne epizody (sezony) oraz auta w kolejnych tygodniach – w okresie emisji trzeciego sezonu programu. Studio oferuje zmagania na jednej kanapie, jednak w produkcji nie znajdziecie sieciowych wyścigów, ponieważ tryb trafi do gry w późniejszym terminie.

Tagi: Amazon gameplay The Grand Tour Game