Tomasz Ambroziak Tomasz Ambroziak 13.01.2019 13:07
Atlus prezentuje czwarty zwiastun Catherine: Full Body
629V

Atlus prezentuje czwarty zwiastun Catherine: Full Body

Atlus udostępnił czwarty zwiastun Catherine: Full Body, wzbogaconej o dodatkową zawartość nowej edycji gry logiczno-zręcznościowej wydanej pierwotnie w 2011 roku na PS3 i Xboxa 360. Pewną niespodziankę firma przygotowała też dla osób czekających na Project Re: Fantasy.

Zwiastun został udostępniony z okazji wydania dema, którego mogą ograć osoby posiadające kontro na japońskim PS Store. Wydarzenia w nim przedstawione rozgrywają się na przestrzeni dwóch pierwszych dni. Z materiału możemy się także dowiedzieć, że Atlus nawiązał współpracę z zespołem Sekai no Owari, którego utwór "Re:set" ma być muzycznym motywem przewodnim gry.

Dla przypomnienia: Catherine: Full Body to wzbogacona o nową zawartość edycja Catherine z 2011 roku. Do gry została dodana nowa postać, nowe scenki, zakończenia oraz mechaniki. Tytuł ukaże się w Japonii 14 lutego, a na Zachodzie jakoś w tym roku.

Jeśli zaś chodzi o wspomniane na wstępie PROJECT Re FANTASY, czyli eRPeGa w klimatach klasycznego fantasy tworzonego obecnie przez Atlus, to w demie Catherine: Full Body można znaleźć utwór z niego. Kawałek przesłuchacie pod tym linkiem. Jego autorem jest najprawdopodobniej Shoji Meguro.

Tagi: Atlus Catherine: Full Body Sega

Nie przegap