Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.01.2019 19:02
Dead or Alive 6 Beta PlayStation 4
1081V

Beta Dead or Alive 6 do pobrania na PlayStation 4. Gramy od jutra

Team Ninja zaprasza do wypróbowania Dead or Alive 6. Testy produkcji są dostępne wyłącznie na konsoli Sony i jest to bez wątpienia dobry moment na sprawdzenie, czy warto zainteresować się najnowszą bijatyką uznanego studia.

Dead or Alive 6 zadebiutuje dopiero 1 marca. Twórcy planowali wydać grę jeszcze w lutym, jednak potrzebują dodatkowych dni na dopieszczenie produkcji. Nie jest to oczywiście wielkie opóźnienie, ale mimo to już w ten weekend sprawdzimy bijatykę.

Dead or Alive 6. System walki i główne atrakcje w zwiastunie z angielskim dubbingiem

Team Ninja przygotowało sieciowe testy Dead or Alive 6. Wydarzenie odbywa się wyłącznie na PlayStation 4 – jest to ekskluzywna beta dla subskrybentów PlayStation Plus. Aktualnie możemy pobrać pliki (7,77GB), a zmagania odbędą się w dniach od 12 do 14 stycznia.

Autorzy zaprezentują nam czterech klasycznych wojowników (Kasumi, Ayane, Hayate i Hayabusa), ale na liście znajdzie się również świeża krew – deweloperzy udostępnią Diego. Studio określa postać jako „najbardziej wyczekiwanego debiutanta”. Wszystkie pojedynki odbędą się na głównej arenie DOA Colosseum.

Twórcy podkreślają, że testy nie zaoferują pełnej zawartości. Team Ninja za pomocą rozgrywki zamierza sprawdzić działanie serwerów, by mieć pewność, że gra będzie gotowa na premierę. 

Źródło: Twitter

Tagi: Beta Dead or Alive 6 Koei Tecmo Team Ninja