Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.01.2019 16:41
God Eater 3 Demo PlayStation 4
1583V

God Eater 3 do wypróbowania za darmo na PlayStation 4

Dzisiaj jest dobry dzień dla sympatyków japońszczyzny. Zainteresowani mogą wypróbować God Eater 3, które trafi na PlayStation 4 i komputery osobiste – gra wskoczy na obie platformy już na początku lutego.

Z samego rana informowaliśmy o dostępnej wersji demonstracyjnej Resident Evil 2, a teraz możecie sprawdzić God Eater 3. Obie produkcje pochodzą z Kraju Kwitnącej Wiśni i powinny został ciepło przyjęte przez wielu graczy na Zachodzie.

Resident Evil 2. Demo już dostępne do pobrania

God Eater 3 zadebiutuje w Europie dokładnie 8 lutego, ale autorzy nie zamierzają oferować graczom kota w worku. Firma przygotowała wycinek, który mogą sprawdzić posiadacze PlayStation 4 – wersję demonstracyjną pobierzecie na PlayStation 4. Zainteresowani muszą ściągnąć 7,99GB.

Czy warto? Opinie na temat God Eater 3 są pozytywne. Gra pod koniec ubiegłego roku zadebiutowała w Japonii i gracze mogą w tym wypadku oczekiwać ekscytujących pojedynków, nowych zdolności, czy też kolejnych przeciwników – przykładowo Ash Aragami korzystają z trybu Burst i w rezultacie charakteryzują się potężnymi atakami.

Warto wspomnieć, że God Eater 2: Rage Burst z 2016 roku zgarnęło oceny na poziomie 69-73% – pozycja zadebiutowała na PlayStation 4, PlayStation Vita i PC.

Źródło: Twitter

Tagi: Bandai Namco Entertainment God Eater 3 Marvelous’ First Studio