SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2019 19:20
A Story About My Uncle za darmo!
1212V

A Story About My Uncle za darmo!

Właśnie ruszyła nowa promocja w Humble Store i z tej okazji możemy pobrać za darmo A Story About My Uncle. Produkcja jest dostępna wyłącznie na komputerach osobistych.

A Story About My Uncle trafiło na PC w 2014 roku. Jest to trójwymiarowa platformówka FPP stworzona przez szwedzkie Gone North Games. Gra była początkowo studenckim projektem, jednak autorzy postanowili znacząco rozwinąć pierwotną koncepcję i zaoferowali pełnoprawną produkcję.

What Remains of Edith Finch za darmo. Pobierajcie mocną historię

Nie możemy dzisiaj narzekać na darmowe pozycje. Wcześniej pobraliśmy What Remains of Edith Finch, niektórzy mogli wrzucić na listę Fallout Classic Collection, a teraz otrzymaliśmy kolejną produkcję – niestety, wszystkie prezenty są dostępne wyłącznie dla graczy na komputerach osobistych.

Wspomniane A Story About My Uncle otrzymało oceny na poziomie 73% – dziennikarze w swoim czasie zachwalali atmosferę, rozgrywkę polegającą na przemieszczaniu się po lokacjach, miejscówki, czy też udźwiękowienie. Problemem tytułu jest podobno rozczarowujące zakończenie, które widzimy już po maksymalnie pięciu godzinach gry.

Czujecie się zainteresowani? To wskakujcie do Humble Store, gdzie A Story About My Uncle jest dostępne za darmo – z oferty można skorzystać przez najbliższe 48 godzin. Zainteresowani w tym wypadku otrzymają klucz Steam.

Warto wspomnieć, że na Humble Store ruszyła właśnie zimowa wyprzedaż – wszystkie szczegóły i przecenione pozycje znajdziecie w tym miejscu. Oferta będzie trwać przez najbliższe 13 dni.

Źródło: Twitter

Tagi: A Story About My Uncle pc za darmo