Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.01.2019 18:23
Splinter Cell coraz bliżej? Aktor głosowy opublikował tajemniczą grafikę
1132V

Splinter Cell coraz bliżej? Aktor głosowy opublikował tajemniczą grafikę

Luca Ward wyraźnie bawi się z fanami. Mężczyzna opublikował tajemniczą grafikę, która jednoznacznie odwołuje się do serii Splinter Cell. Mężczyzna miał okazję podkładać głos pod głównego bohatera serii.

Od wielu miesięcy czekamy na powrót marki Splinter Cell. Ubisoft potwierdził, że słyszy opinie graczy, ale wciąż czekamy na jakiekolwiek konkrety.

The Division 2 omija Steam! Kolejna gra trafi do sklepu Epic Games

Jak pobudzić świat jednym zdjęciem? Luca Ward opublikował poniższą grafikę i dosłownie rozbudził fanów. Mężczyzna na deser podrzucił motyw przewodni z Splinter Cell 1 HD OST i... Patrzy teraz pewnie na błagania graczy z całego świata.

Ward to aktor głosowy, którego słyszeli włoscy fani Splinter Cella – to on podkładał głos pod Sama Fishera we wszystkich aktualnie wydanych tytułach z tej serii. Mężczyzna miał nawet epizod w Ghost Recon Wildlands, ponieważ jak wiadomo w pozycji pojawia się misja, w której Fisher wspomina o swoim kolejnym zadaniu.

Standardowo nie możemy liczyć na komentarz Ubisoftu... Ale możemy mieć nadzieję, że to przemyślana i bardzo spokojna kampania marketingowa – Splinter Cell byłby na pewno ozdobą końcówki generacji.

Zagralibyście w kontynuację wydarzeń czy pełny reboot (nowy początek)?

Splinter Cell Luca Ward

Źródło: Twitter

Tagi: luca ward plotka splinter cell

Nie przegap