Grzegorz Drabik Grzegorz Drabik 06.06.2010 19:57
Migawka: 30 maja - 5 czerwca
459V

Migawka: 30 maja - 5 czerwca

Jeżeli użyć "kuchennego" porównania, że wraz z E3 branża osiągnie wrzenie - to w tej chwili mamy jakieś 90 stopni. Coraz gorętsze nazwy i wieści wyskakują jak z rękawa, a plotka goni plotkę. Za tydzień o tej porze będę już w Los Angeles - odliczając do godziny zero...xxxxx

 

Póki co podsumujmy jednak ostatnie siedem dni, które zaczęły się od zawodu dla fanów Devil May Cry oraz firmy Rockstar. Chociaż... dla tych ostatnich jest jeszcze szansa. Na dwa fronty pogrywała także ostatnio rodzima Cenega. Tradycyjnie nie zabrakło nowych fotek z nadchodzących tytułów - tych historycznych, sportowych, mniej i bardziej poważnych - ale ostatnie dni bezsprzecznie stały pod znakiem trailerów. Genialną twarz ukazało Deus Ex, Killzone 3 i Crysis 2 postawiły na tajemniczość, a inni postanowili wrócić do korzeni..., nawet jeśli wymaga to wyprawy na Marsa. Ostatnie dni przed E3 nie mogły też obejść się bez kolejnych przecieków - ale o ile inFamous 2 jest pewniakiem, o tyle wciąż niepewne są inne projekty na PlayStation 3.

 

Za tydzień Migawka pisana będzie z jakiegoś hotelu w Mieście Aniołów... o ile szczęśliwie dotrę na miejsce, nie powali mnie jet lag, a moje miejsce pobytu okaże się - zgodnie z opisem w rezerwacji - podłączone do globalnej Sieci.

 

Pamiętajcie także, że na PPE znajdziecie moje tekstowe relacje na żywo z konferencji prasowych tegorocznego E3 - Microsoftu (14.06. godz. wkrótce) oraz SCEA (15.06. godz. 4.30 naszego czasu).

Tagi: