Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.01.2019 19:27
Ace Combat 7 na długim materiale. Intro zapowiada wielką historię
921V

Ace Combat 7 na długim materiale. Intro zapowiada wielką historię

Project Aces opublikowało ciekawy materiał z Ace Combat 7. Twórcy pozwalają spojrzeć na sekwencję otwarcia, która zwiastuje rozbudowaną historię przepełnioną pięknymi i niebezpiecznymi maszynami.

Japończycy zakończyli najważniejsze prace nad Ace Combat 7. Gra zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych już 18 stycznia i produkcja została określona przez deweloperów jako „największa odsłona serii”.

Ace Combat 7. Su-34 gwiazdą nowej zajawki

Dzisiaj możemy spojrzeć na materiał zapowiadający atrakcje z Ace Combat 7. Twórcy opublikowali intro, które wprowadza graczy w świat tytułu – Japończycy przygotowali alternatywną rzeczywistość, w której na Ziemi powstały nowe państwa, a technologiczny rozwój sprawił, że armie są wyposażone w potężne odrzutowce.

Opublikowany zwiastun potwierdza bardzo mocne nastawienie Ace Combat 7 na historię. Już wcześniej autorzy potwierdzili, że w pozycji otrzymamy dostęp do pełnoprawnej opowieści, która ma zapewnić zabawę nawet na kilkanaście godzin.

Ace Combat 7 pewnie nie będzie grą dla każdego, jednak miłośnicy tej serii raczej nie powinni się zastanawiać, ponieważ każdy opublikowany materiał zapowiada ogromną produkcję przepełnioną ciekawą zawartością.

Tagi: Ace Combat 7: Skies Unknown Bandai Namco Project Aces