Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.01.2019 20:38
OPPO w Polsce. Smartfony wkrótce dostępne w naszym kraju
2553V

OPPO w Polsce. Smartfony wkrótce dostępne w naszym kraju

Jeszcze w tym miesiącu marka OPPO będzie oficjalnie dostępna w Polsce. Jest to ciekawa propozycja dla entuzjastów technologii, którzy preferują nowoczesne smartfony.

31 stycznia marka OPPO trafi do kolejnych krajów – po miesiącach oczekiwania, chiński producent zapewni swoje urządzenia również w Polsce.

Oppo pierwszym smartfonem z 10 GB pamięci RAM

OPPO to bardzo dynamicznie rozwijająca się firma z branży urządzeń mobilnych, która udowodniła swoją popularność w Azji, a teraz zamierza podbić Stary Kontynent – w 2017 to właśnie ten producent mógł pochwalić się czwartym miejscem względem sprzedaży na całym świecie (2. marka w Chinach).

„OPPO jest czołowym producentem smartfonów, chętnie wybieranym przez miliony ludzi na całym świecie. Od ponad 10 lat firma skupia swoje działania na rozwijaniu przełomowych rozwiązań w dziedzinie fotografii mobilnej. OPPO zapoczątkowało także erę upiększania zdjęć „selfie”. Jako pierwsze zaprezentowało smartfony z przednimi kamerami 5 MP i 16 MP, a później także z obrotowym modułem obiektywu, funkcją Ultra HD oraz technologią 5x Dual Camera Zoom. W 2017 roku, według badań IDC, firma uplasowała się na czwartym miejscu pod względem wielkości udziału w sprzedaży smartfonów na światowym rynku. Obecnie OPPO dostarcza doskonałe doświadczenia fotografii mobilnej do ponad 200 milionów użytkowników na całym świecie.”

Jest to bez wątpienia jedna z najważniejszych korporacji specjalizująca się w produkcji smartfonów – w grudniu OPPO posiadało około 4,78% udziałów w mobilnym rynku. Jednym z flagowych modeli jest OPPO Find X, który charakteryzuje się niemal pełnym wyświetlaczem (93,8% frontu wypełnia ekran).

Inżynierowie OPPO chętnie tworzą najróżniejsze technologię, które mają rewolucjonizować mobilny rynek – aktualnie firma posiada 32 000 patentów zarejestrowanych na całym świecie. Producent projektując swoje urządzenia stara się wykorzystać unikalne wzornictwo.

Na więcej informacji (punktach sprzedaży, portfolio urządzeń dostępnych w Polsce oraz ich ceny) musimy zaczekać – szczegóły zostaną ujawnione 31 stycznia 2019 roku.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: