Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.01.2019 15:56
Venom 2 oficjalnie. Film potrzebuje reżysera
966V

Venom 2 oficjalnie. Film potrzebuje reżysera

Potwierdziły się ubiegłoroczne przecieki. Sony wydało zgodę na przygotowanie kontynuacji „Venoma” i w filmie pojawią się znani bohaterowie. Poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące produkcji.

Venom” powstał za 100 mln dolarów, jednak film wygenerował już ponad 855 mln dolarów. Mogliśmy mieć w tej sytuacji pewność, że przygotowanie kontynuacji to w zasadzie wyłącznie kwestia czasu. Teraz otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie.

Venom 2 nadciąga. O filmie wspomniał współscenarzysta

Redakcja Variety otrzymała wiadomość od zaufanego źródła – Sony Pictures zdecydowało się na „Venom 2”. Nad scenariuszem kontynuacji będzie pracował Kelly Marcel, jeden z autorów historii do pierwowzoru, jednak znaczącą zmianę zobaczymy w przypadku reżysera. Ruben Fleischer nie zajmie się przygotowaniem obrazu, ponieważ mężczyzna zdaniem plotek ma skupić się na „Zombieland 2”.

W roli głównej zobaczymy ponownie Toma Hardy'ego, a na planie pojawią się również Michelle Williams oraz Woody Harrelson (Carnage). Aktualnie mają trwać poszukiwania reżysera, który zaopiekuje się obrazem.

Warto podkreślić, że Sony już wcześniej zaplanowało premierę tajemniczego filmu na 2020 rok – od początku pojawiły się głosy, według których korporacja zamierza w tym terminie wydać „Venom 2”, jednak teraz możemy mieć pewność, że prace nad przygodą wystartowały.

Źródło: https://variety.com/2019/film/news/venom-sequel-sony-tom-hardy-1203098558/

Tagi: film sony venom venom 2

Nie przegap