Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.01.2019 20:53
Devil May Cry 5 będzie podobno najdłuższą odsłoną serii. Gra może otrzymać 4 bohatera
1401V

Devil May Cry 5 będzie podobno najdłuższą odsłoną serii. Gra może otrzymać 4 bohatera

Szykujcie się na długie mordowanie demonów. Devil May Cry 5 to wielka produkcja, która po premierze może otrzymać znaczące rozbudowanie.

Małymi krokami zbliżamy się do premiery Devil May Cry 5. Gra zawędruje na trzy platformy już 8 marca, a jeszcze przed tym wydarzeniem otrzymamy możliwość zapoznania się z nową wersją demonstracyjną.

Devil May Cry 5 otrzyma nowe demo na PlayStation 4 i Xbox One

Aktualnie ukończenie poszczególnych odsłon serii Devil May Cry zajmowało graczom od 6 do nawet 13 godzin, jednak Capcom postanowił podnieść poprzeczkę. Hideaki Itsuno podczas sesji pytań i odpowiedzi wspomniał, że ukończenie Devil May Cry 5 powinno nam zająć około 15 godzin – taki wynik średnio uzyskiwali testerzy podczas wewnętrznej pracy nad pozycją.

Jest to naprawdę dobry rezultat, który oczywiście nie wyznacza standardów w gatunku, ale może zapewnić graczom sporo przyjemnej zabawy – w końcu nie możemy również zapomnieć o dodatkowych wyzwaniach oraz kolejnych poziomach trudności.

Devil May Cry 5 od dnia premiery otrzyma trzech bohaterów (Dante, Nero, V), ale sytuacja może się zmienić – Capcom rozważa przygotowanie czwartego herosa, jednak w tym wypadku wszystko zależy od oczekiwań fanów.

Źródło: https://gamingbolt.com/devil-may-cry-5-will-be-roughly-15-hours-long

Tagi: Capcom Devil May Cry 5 długość rozgrywki