Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.01.2019 22:56
Samsung na CES 2019. Oglądajcie z nami konferencję
1022V

Samsung na CES 2019. Oglądajcie z nami konferencję

Jeszcze dzisiaj odbędzie się oczekiwana przez entuzjastów nowoczesnych technologii konferencja Samsunga na CES 2019. Podczas wydarzenia zobaczymy nowinki przygotowane przez koreańskiego producenta.

Samsung już z samego rana pokazał światu swoje odpicowane telewizory, ale nie jest raczej niespodzianką, że to dopiero początek. Firma przyjechała do Los Angeles z nowinkami technologicznymi, które zostaną wkrótce zaprezentowane.

Samsung prezentuje TV 4K Micro LED do domowego użytku

Na 23:00 (czasu polskiego) zapowiedziano konferencję Samsunga na CES 2019. Podczas wydarzenia poznamy nowe urządzenia oraz gadżety, którymi Koreańczycy będą nas karmić w przeciągu następnych miesięcy.

To właśnie na tej imprezie zobaczymy „składany” smartfon? Wiele na to wskazuje, że Samsung może pokazać nowe telefony, które zaskoczą nie tylko wyjątkowymi aparatami, czy też pięknymi ekranami, ale pozwolą nam zmienić telefon w mały tablet.

Jeśli nie macie większych planów na wieczór – zapraszamy w nasze skromne progi. Jak zawsze na portalu przedstawimy najciekawsze informacje z tego wielkiego wydarzenia.

Tagi: ces 2019 konferencja mobile samsung smartfony TV

Nie przegap