SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.01.2019 21:30
Yaiba: Ninja Gaiden Z może trafić na PlayStation 4 i Xbox One
730V

Yaiba: Ninja Gaiden Z może trafić na PlayStation 4 i Xbox One

Koei Tecmo w ubiegłym tygodniu pobudziło graczy sugerując powrót marki Ninja Gaiden i faktycznie już wkrótce gracze na PlayStation 4 oraz Xboksie One mogą zapoznać się z produkcją z tej serii. Niestety, wiele na to wskazuje, że nadciąga port Yaiba: Ninja Gaiden Z.

W 2014 roku odbyła się premiera Yaiba: Ninja Gaiden Z. Gra trafiła aktualnie wyłącznie na trzy platformy – PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste – ale produkcja nie zadowoliła dziennikarzy (średnia na poziomie 43-50%).

Ninja Gaiden może powrócić. Koei Tecmo zapowiada kilka niespodzianek na 2019 rok

Jak widać nadszedł moment, w którym deweloperze decydują się na przenoszenie średnio udanych projektów. Yaiba: Ninja Gaiden Z nie podbiła serc fanów, ale nawet w tej sytuacji powinniśmy w niedalekiej przyszłości usłyszeć o wersji przygotowanej z myślą o PlayStation 4 i Xboksie One.

Koei Tecmo dokładnie 2 stycznia zarejestrowało w Stanach Zjednoczonych nowy znak towarowy zatytułowany po prostu „ Yaiba: Ninja Gaiden Z”. Trudno w tej sytuacji oczekiwać czegokolwiek innego jak zwykłego przeniesienia pozycji na PlayStation 4, Xboksa One, a może nawet Nintendo Switcha.

Możemy mieć przynajmniej nadzieję, że to początek dobrych informacji...

 

Źródło: https://gematsu.com/2019/01/koei-tecmo-trademarks-yaiba-ninja-gaiden-z

Tagi: Spark Unlimited Team Ninja Tecmo Koei Yaiba: Ninja Gaiden Z