Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.01.2019 21:05
Alien: Blackout coraz bliżej. Gra może okazać się Alien Isolation 2
2208V

Alien: Blackout coraz bliżej. Gra to Alien Isolation 2?

20th Century Fox szykuje się do wielkiego ujawnienia nowych produkcji z serii Alien. Firma może skupić się nie tylko na grze, a widzowie mogą liczyć na coś do "czytania" i "oglądania". Na dobry początek otrzymaliśmy przyjemne zajawki zapowiadające kontynuację przygody Amandy Ripley.

W ubiegłym roku otrzymaliśmy zajawki sugerujące pojawienie się gry zatytułowanej Alien: Blackout. Wielu miało nadzieję, że produkcja zostanie ukazana na The Game Awards, jednak niestety na wielkiej gali nie zobaczyliśmy oczekiwanej produkcji. Mimo to możemy mieć pewność, że "coś nadchodzi".

Alien: Blackout to shooter rozwijany przez wewnętrzne studio FOX-a

Ekipa odpowiedzialna za projekt szykuje się do wielkiej prezentacji. Od wczoraj na kanale Aliena (Twitter) pojawiły się już dwie zajawki, które sugerują nadejście kilku produkcji o Amandzie Ripley.

Na początek pojawił się materiał zatytułowany:

„Córka. Buntowniczka. Bohaterka. Jej historia zasługuje na opowiedzenie…”.

A następnie otrzymaliśmy już konkretniejszą zapowiedź:

„40 lat temu zniknęło Nostromo… W 2019 roku Amanda Ripley odkryje  pozostawione tajemnice – bez względu na to, co się stanie.”

Warto jednak zwrócić uwagę na dwa dodatkowe szczegóły – pojawia się tutaj konkretny rok (2019!) i dopisek „Czytaj. Graj. Oglądaj”, który może sugerować coś więcej niż grę. Może otrzymamy książki wprowadzające w historię, pełnoprawny tytuł AAA i serial lub nowy film? Coś się na pewno szykuje. Zapowiedź pojawi się jeszcze w styczniu – jednym z hasztagów jest „#January”

Nie będzie raczej dla nikogo zaskoczeniem, że Amanda Ripley jest bohaterką Alien Isolation, a wewnętrzne studio FOX-a pracuje nad strzelanką z perspektywy pierwszej osoby…

Źródło: Twitter

Tagi: