Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 06.01.2019 16:25
ATLAS. W grze Grapeshot Games umrzemy natychmiastowo po zjedzeniu... kupy
1492V

ATLAS. W grze Grapeshot Games umrzemy natychmiastowo po zjedzeniu... kupy

Grapeshot Games nie zwalnia. Dopiero co ATLAS otrzymał łatkę oznaczoną numerem 9.3, a już za chwilę na serwery wjedzie kolejna v.10.0. 

W najnowszej grze Grapeshot Games wciąż jest wiele do zrobienia. Świadczy o tym fakt, że w przeciągu dwóch dni ATLAS otrzyma dwie łatki.

Sid Meier’s Civilization VI: Gold Edition do zgarnięcia za 99 zł

Wczoraj deweloperzy Grapeshot Games opublikowali listę zmian, która została zaimplementowana do ATLAS. Łatka 9.3 skupiła się głównie na naprawie problemów na skutek których byliśmy rozłączani od serwera.

Ciekawsza jednak wydaje się być aktualizacja 10.0, która ma trafić do gry w okolicach południa czasu wschodniego czyli około godziny 18:00 w Polsce. Wprowadzi ona masę zmian wśród których zjedzenie odchodów będzie powodowało natychmiastową śmierć.

Oprócz tego zmieniono skuteczność pancerza tak, aby broń palna była bardziej przydatna w trybie PVP, ilość obrażeń zadawanych przez potwory morskie. Z kolei w trybie Claim Flags można ustawić strefę neutralną, w której inne plemionom będą mogły budować przy zastosowaniu określonej stawki podatkowej.

Pełną listę zmian w języku angielskim znajdziecie w tym miejscu.

Tagi: atlas Grapeshot Games patch PC xbox one

Nie przegap