Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 05.01.2019 21:05
Dreams otrzyma kolejną betę. Testy nie wymagają posiadania PlayStation Plus
1053V

Dreams otrzyma kolejną betę. Testy nie wymagają posiadania PlayStation Plus

Chociaż wciąż nie znamy datę premiery nowej produkcji Media Molecule, już 11 stycznia każdy zainteresowany będzie mógł zagrać w Dreams.

Na premierę Dreams czekamy praktycznie całą generację.  Nowa gra twórców Little Big Planet została zapowiedziana w 2013 r, choć informację o tym, że Media Molecule pracuje nad kolejnym tytułem było wiadomo już w 2012 r.

Shenmue 3 będzie dłuższe od poprzedników. To gra na wiele tygodni

Premiera gry jak i beta testów była już tyle razy przekładana, że wielu z Was z pewnością zdążyło zapomnieć o Dreams. Ostatecznie pierwsze, wybrane osoby mogły sprawdzić produkcję Media Molecule już w grudniu. Teraz trafi ona do szerszego grona odbiorców i potrwa do 21 stycznia. Warto jednak się spieszyć, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Aby wziąć udział w testach należy podać swój nick PSN w tym miejscu. Beta Dreams zajmuje 4 GB na dysku i nie wymaga posiadania abonamentu PlayStation Plus. W tej wersji twórcy udostępnią nam jedynie narzędzia do budowania i tworzenia, jednakże nałożono klauzulę poufności i swoimi dziełami będziemy mogli póki co dzielić się jedynie na forum.

 

Tagi: beta Dreams Media Molecule playstation 4 Sony Interactive Entertainment wideo

Nie przegap