Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.01.2019 12:10
Close na Netflix. Noomi Rapace w roli bodyguarda
1417V

Close na Netflix. Noomi Rapace w roli bodyguarda

Już wkrótce na Netflix wyląduje kolejny film, który może zainteresować fanów kina akcji gustujących w serii „Uprowadzona”. Zobaczcie zwiastun „Close”.

W styczniu nie możemy narzekać na brak ciekawych produkcji publikowanych na Netflix. Firma zadbała o kilka klasyków pokroju „Prison Break”, czy też „Homeland”, a w dodatku nie zapomniano o oryginalnych produkcjach – najciekawszym serialem jest bez wątpienia drugi sezon „Punishera”.

Punisher 2. Zwiastun potwierdza datę premiery

W przypadku filmów przygotowanych na zlecenie Netflixa możemy zainteresować się „Close”. Produkcja będzie dostępna na platformie od 18 stycznia i przedstawia historię ekspertki zajmującej się ochroną ważnych osób – kobieta ma pomóc bogatej dziedziczce, ale standardowo plan wymyka się spod kontroli.

Trudno z jednej strony nie odnieść wrażenia, że „to już było”, bo podobną tematykę podejmowało już wiele filmów, ale na pewno warto będzie sprawdzić propozycję Netflixa – w końcu od czasu do czasu streamingowy gigant potrafi zaskoczyć wrzucając kawał ciekawej historii.

Aktualnie „Close” nie znajdziecie w katalogu rodzimego Netflixa, ale możemy mieć nadzieję, że sytuacja zostanie wkrótce naprawiona, a widzowie otrzymają bezproblemowy dostęp do filmu.

Tagi: close film netflix trailer zwiastun

Nie przegap