Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.01.2019 13:31
Deathloop to tajemnicza marka od ZeniMax. Nowa gra Bethesdy, Arkane Studio lub id Software?
640V

Deathloop to tajemnicza marka od ZeniMax. Nowa gra Bethesdy, Arkane Studio lub id Software?

ZeniMax musi reagować na problemy z Fallout 76. Jeszcze pod koniec ubiegłego roku zarejestrowano nowy znak towarowy, który odwołuje się do wciąż niezapowiedzianej produkcji.

ZeniMax ma pod sobą kilka dużych zespołów, które na pewno pracują teraz nad produkcjami na następną generację. Firma dowodzi Bethesdą, id Software, Arkane Studios, Tango Gameworks, MachineGames, czy też własnym ZeniMax Online Studios.

The Elder Scrolls 6 ma zadebiutować szybciej niż sądzimy. Wszystko przez problemy Fallout 76

To właśnie jedna z tych ekip pracuje nad tajemniczym „Deathloop” – 26 grudnia właśnie taką markę zarejestrowało ZeniMax Media, jednak aktualnie trudno przedstawić jakiekolwiek szczegóły dotyczące projektu.

Znak towarowy „Deathloop” odnosi się ogólnie do gier, usług mobilnych oraz aplikacji mobilnej z sieciowymi elementami, jednak tak naprawdę w dzisiejszych czasach może to być dosłownie wszystko – duży tytuł AAA z mobilną aplikacją lub po prostu pozycja kreowana na smartfony i tablety.

Aktualnie ZeniMax (Bethesda) nie potwierdziła pojawienia się na tegorocznym E3, ale jeśli firma chce kontynuować tradycję i przeprowadzić w Los Angeles własną konferencję, to na pewno przyda się dodatkowa gra, którą będzie można ogłosić szerokiej publiczności.

Źródło: https://www.vg247.com/2019/01/03/deathloop-bethesda-zenimax-trademark/

Tagi: Bethesda fallout Zenimax