Roger Żochowski Roger Żochowski 06.06.2010 17:36
Kolejne Kingdom Hearts na E3
588V

Kolejne Kingdom Hearts na E3

Nowe Kingdom Hearts pojawi się na E3. Tym razem nie jest to żadna plotka a informacja, którą przekazał fanom sam Tetsuya Nomura, producent gry.xxxxx
 

 

Nomura potwierdził ten fakt wypowiadając się na łamach najnowszego numeru Game Informera. Ponadto wiemy także, że będzie to pierwszy z dwóch tytułów osadzonych w uniwersum Kingdom Hearts, jaki zapowie w tym roku Square Enix. Muszę jednak zmartwić wszystkie osoby, które wyczekiwały z zapartym tchem pierwszych szczegółów dotyczących bezpośredniej kontynuacji serii. O Kingdom Hearts III przynajmniej na razie możemy zapomnieć, bo Nomura tym razem nie chciał być dwojako zrozumiany i dał jasno do zrozumienia, że nie o kontynuacje chodzi. Czym więc będzie nowe KH? Nasz guru stwierdził, że projekt ten powstał z myślą o amerykańskich graczach, szczegółów jednak dowiemy się dopiero na E3.
 

Gdy nie tak dawno Nomura zapowiedział, że złoży wizytę na targach w Los Angeles, podniosła się wrzawa wśród fanów, którzy podejrzewali, że ma to jakiś związek z Final Fantasy Versus XIII. Czas jednak ostudzić emocje. Nomura stwierdził, że prace na grą idą w dobrym kierunku, krok po kroku, jednak na E3 niedane nam będzie tego ocenić. Square Enix  „planuje zaprezentować tytuł w pewnym momencie", jednak wciąż nie wiadomo kiedy dokładnie dostąpimy tego zaszczytu. Szkoda.  

 

Tagi: e3 2010 kingdom hearts Tetsuya Nomura