Paweł Musiolik Paweł Musiolik 03.01.2019 10:50
Fallout Capital Wasteland ponownie w produkcji
1498V

Fallout Capital Wasteland ponownie w produkcji

Fallout Capital Wasteland to jedna z największych modyfikacji Fallouta 4. Jej celem jest przenieść do nowej gry Bethesdy Fallouta 3.

Fallout Capital Wasteland imponuje od momentu ujawnienia projektu. Ekipa odpowiedzialna za modyfikację postawiła przed sobą poważny cel - przenieść Fallouta 3 na silnik Fallouta 4. Przez długi czas projekt powstawał bez problemów, jednak kilka miesięcy temu interweniowała Bethesda i całość zamrożono.

Fallout 3 na silniku Fallouta 4 wygląda coraz lepiej

Problemem było przeniesienie głosów postaci z Fallouta 3 do Fallouta 4. Niestety, modderzy nie posiadali licencji na ich wykorzystanie, a umowa jaką podpisała Bethesda z aktorami głosowymi obejmowała jedną grę. Dlatego projekt niestety w takim stanie musiał zostać zakończony.

Modderzy się jednak nie poddawali i teraz, na początku nowego roku ogłoszono powrót do prac. W głosami postaci poradzono sobie w najprostszy sposób - do dubbingu zaciągnięci zostaną ochotnicy, którzy zgłoszą się do ekipy. To pozwoli na kontynuowanie prac, bez obaw o naruszenie praw autorskich.

Wraz z zapowiedzią, pokazano nam sporo nowych obrazków z Fallout Capital Wasteland. Zobaczycie je w galerii poniżej.

Źródło: https://c4cw.squarespace.com/updates/2019/1/2/the-capital-update-january-2019

Tagi: bethesda Bethesda Softworks fallout 3 Fallout 4 falluot capital wasteland