Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.01.2019 10:33
Muzyka z Horizon: Zero Dawn i serii Uncharted na Fiesta Bowl 2019
510V

Muzyka z Horizon: Zero Dawn i serii Uncharted na Fiesta Bowl 2019

PlayStation odegrało znaczącą rolę na tegorocznym Fiesta Bowl 2019. Na wydarzeniu pojawiło się sporo reklam japońskiej marki, a dodatkowo podczas wydarzenia widzowie mogli usłyszeć muzykę z serii Uncharted oraz Horizon: Zero Dawn.

Sony dba o amerykański rynek i firma sponsorowała Fiesta Bowl 2019 – w rezultacie wydarzenie zostało przemianowane na PlayStation Fiesta Bowl i w trakcie show widzowie byli świadkami ciekawego wystąpienia.

NPD: PlayStation 5 i Xbox Anaconda zostaną ujawnione w 2019 roku

Fiesta Bowl 2019 to dokładnie 48. edycja ważnego spotkania w futbolu amerykańskim na poziomie akademickim. Mecz zamknął ostatni sezon i pozwolił wyłonić mistrza – w spotkaniu wzięli udział uczniowie Southeastern Conference (SEC) i American Athletic Conference (UCF).

Sony zainwestowało w imprezę, więc podczas przerwy orkiestry odegrały muzyczne motywy z Horizon: Zero Dawn oraz serii Uncharted – niestety nie możemy jeszcze spojrzeć na oficjalny materiały, który pokazałyby również muzyków, ale możemy mieć nadzieję, że korporacja zdecyduje się na opublikowanie porządnego filmu.

Mimo wszystko warto sprawdzić poniższą prezentację – jak widać Sony chętnie inwestuje w amerykański rynek i choć liczba sprzedanych egzemplarzy PlayStation 4 wynosi już ponad 90 mln, to korporacja wciąż stara się zainteresować swoją konsolą kolejnych graczy

Źródło: Miss Baltica

Tagi: horizon zero dawn playstation 4 sony Uncharted 4: Kres Złodzieja

Nie przegap