Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.01.2019 09:26
Sea of Thieves otrzyma poprawiony system zadań w PvE
510V

Sea of Thieves otrzyma poprawiony system zadań w PvE. Wkrótce sprawdzimy rywalizację PvP

Rare nie rezygnuje z ulepszania i powiększania Sea of Thieves. Twórcy mają spore plany dotyczące produkcji i sympatycy gry mogą szykować się na między innymi poprawioną mechanikę odpowiedzialną za questy.

Sea of Thieves trafiło na rynek w marcu 2018 roku, ale produkcja nie osiągnęła wybitnych wyników (średnia na poziomie 69%). Rare postanowiło znacząco usprawnić grę i deweloperzy systematycznie rozwijają produkcję oferując nową zawartość.

Twórcy Gears 5 pracują nad tajnym IP. Gra zmierza na Xbox One

Joe Neate – producent wykonawczy Sea of Thieves – wspomniał w wywiadzie z dziennikarzem Gamereactora o ciekawej sytuacji. Rare od dłuższego czasu pracuje nad zupełnie nowym i ulepszonym systemem questów, który jest nakierowany na historię.

Deweloperzy planowali wydać aktualizację jeszcze w ubiegłym roku, ale postanowili zmienić plany, by ją rozbudować. Nowa mechanika ma trafić w gust graczy, którzy najbardziej narzekali na brak standardowej „opowieści” w Sea of Thieves, ponieważ nowe zadania będą skupione właśnie na przygodzie.

W pierwszych miesiącach 2019 roku zagramy również w Arenę – tryb PVP jest właśnie testowany przez Rare, które chce zaoferować zmagania pierwszym graczom (Pionierom) na początku roku. Twórca wspomniał, że jest to zbiór najlepszych elementów z Sea of Thieves, a podczas rozgrywki będziemy szukać skarbów. Zmagania cechują się podobno dużą intensywnością i choć autorzy wykorzystują znane mechaniki, to jednak czuć tutaj podobno spory powiew świeżości.

Jak widać Rare nie powiedziało ostatniego słowa i zamierza w ciekawy sposób rozwijać Sea of Thieves. Gracie jeszcze w piracką pozycję?

Źródło: https://gamingbolt.com/sea-of-thieves-will-get-enhanced-quest-system-for-pve

Tagi: Microsoft Game Studios Rare Sea of Thieves

Nie przegap