Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.01.2019 12:30
Rainbow Six Siege
2317V

Rainbow Six Siege. Pierwsze szczegóły dotyczące operatorów z Australii

W przeciągu dwóch następnych miesięcy fani Rainbow Six: Siege otrzymają dostęp do pierwszego sezonu z czwartego roku wsparcia. Pierwsi gracze sprawdzają już żołnierzy z Australii, więc w Sieci pojawiły się informacje dotyczące Gridlocka i Mozzie.

Ubisoft zamierza przez kolejny rok wspierać Rainbow Six Siege. Nie jest to oczywiście przypadek, ponieważ gra cieszy się sporą popularnością, więc deweloperzy chętnie przygotowują nową zawartość i zachęcają graczy do inwestowania pieniędzy w żołnierzy oraz skórki.

Assassin's Creed: Adder to podobno ostatnia odsłona antycznej trylogii. Premiera w 2020 roku

Na oficjalne informacje dotyczące pierwszych operatorów z czwartego roku wsparcia musimy jeszcze zaczekać, jednak według najnowszych przecieków gracze mogą szykować się na dwóch wojaków z Australii.

Gridlock specjalizuje się w ataku i podczas rozgrywki rozstawia specjalne pułapki (czerwona sieć), w którą wpadają obrońcy – przeciwnicy w rezultacie zbierają małe obrażenia, a jednocześnie możemy ich w prosty sposób usłyszeć i zlokalizować. Z drugiej strony gracze otrzymają dostęp do Mozzie – obrońca rozstawia urządzenie, które łapie wrogie drony i przejmuje nad nimi kontrolę.

Ubisoft według plotki ma również zająć się odświeżeniem mapy Kanal – podobną sytuację widzieliśmy już w przypadku Hereford Base.

Źródło: https://www.windowscentral.com/rainbow-six-siege-mozzie-and-gridlock-australian-operators-leak

Tagi: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft Ubisoft Montreal

Nie przegap